התקשר עכשיו

 "המרכז לניקוי ריפודים ושטיחים", הוקם במטרה לשווק ללקוחות שירות איכותי, מקצועי ואישי של ניקוי ריפודים ושטיחים ברמה גבוהה ומתקדמת, לצד יחס מכבד ומסור.

המרכז לניקוי ריפודים ושטיחים, הוקם במטרה לספק ללקוחות: לבעלי משרדים ומתחמים, למלונאות ולבתים פרטיים, מעטפת שירותים מקיפה ויסודית עבור ניקוי ותיקון ספות, שטיחים וריפודים. השרות המקצועי שלנו מקיף את מיטב שירותי ניקיון המקצועיים עבור ניקוי ספות שטיחים וריפודים, במטרה לספק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר – עבורכם.

המרכז לנקוי ריפודים ושטיחים, מתמחה במיטב השירותים עבור ניקוי ותיקון ספות, שטיחים וריפודים.
שנים של ניסיון מקצועי הבנה, ניסיון בשטח ובשוק, הביאו לנו אינספור לקוחות מרוצים. כאשר אנו גאים להוביל את השרותים עבור ניקוי ספות, ריפודים ושטיחים עם מקצועיות וידע רב.
כי הניסיון והוותק שלנו, הם אלו המביאים לכם עבודה מקצועית ומוקפדת והקפדה על כל פרט ופרט בניקיון עבור ניקויון מושלם.
את הפרוט המלא על סל השירותים שלנו, תוכלו לראות כאן, ואם נרצה לתמצת, אז הנה, ראו את מעטפת השירותים המובילה שלנו:
אנו מתמקצעים בניקוי ספות בד, ניקוי מזרנים, ניקוי ספות, ניקוי ספות נוער, ניקוי שטיחים מקיר לקיר ושטיחים ניידים, ניקוי כיסאות, כורסאות ומיטות נוער, ניקוי ריפודי רכב, טיפול נזקי אש ומים והפגת ריחות לוואי משטיחים וריפודים.
אנו גם מספקים כמובן שירותים משלימים לריפודים ושטיחים: טיפול בקרדית האבק , ניטרול חשמל סטטי , חיטוי שטיחים נגד עש ופרעושים ועוד.
טיילו באתר וגלו עוד שירותים עבור ניקוי ספות, שטיחים וריפודים עבורכם.
המקצועיות שלנו
אנו גאים על הידע המקצועי שלנו שצברנו. ידע מקצועי שכזה, מיטיב לאבחן את סגנוןן הריהוט ואופי הבד אותו אנו מנקים להתאים עבורו את שרות נקוי ספות, ריפודים ושטיחים המיוחד עבורו. רק עם אבחון מקיף ומקצועי וידע והבנה ממיטב המומחים בתחום, תהיו בטוחים בשירות איכותי ומוקפד, שישמור לכם על ריפוד מצוחצח ומבהיק מניקיון.
אנו מקפידים על ניקוי מקצועי ומדוייק בשלבים מתוכננים ואיכותים. כך, היו בטוחים שאיתנו, אתם בידים הטובות ו-המקצועיות ביותר.
הציוד שלנו
המכונות שלנו ניצבות בחזית קדמת הטכנולוגיה העולמית של מכונות ניקיון תעשיתיות. אנו משתמשים במכונות הזרקה ויניקה, חיטוי, אידוי וקרצוף מקצועיות, תוצרת ארצות הברית. כל המכונות שלנו הינן בעלות תו תקן ישראלי והן מחכות לכם במיוחד כדי לתת לכם את השרות הטוב ביותר עבור נקוי ספות, שטיחים וריפודים.
במכונות מיקצועיות שכאלו, יש לנו את האפשרות לכוון לרמה המדוייקת ביותר את עוצמת הניקוי, החום והחיטוי הנדרש, על מנת להבהיק את הריפודים והשטיחים ויחד עם זאת, לשמור על מראה וצבע זוהרים, כחדשים.
ולא רק במכונות אנו מתמקצעים: תכשירי הניקוי שלנו, המקרצפים והסבונים, הינם תוצרת ארצות הברית וברמה הגבוהה ביותר, בעלי תו תקן ידידותי לסביבה והאיכותיים ביותר.
ולמה? חשוב לנו שתכשירי הניקוי שלנו ינקו בעדינות וביסודיות את הריפודים והשטיחים, ישמרו על הרהיטים ויחד עם זאת ידיפו ניחוח רענן ונעים. ואת זה, תמצאו עם התכשירים האיכותיים שלנו.
לקוחות ממליצים
צפו בביקורות הנלהבות עלינו, שאלו את הלקוחות וגלו תמיד כיצד הלקוחות שלנו מרוצים מן השירות המסור והאיכותי שלנו, המגשים להם את כל הציפיות עבור ניקוי ספות, ריפודים ושטיחים ברמה הגבוהה ביותר.
מאחורי כל לקוח מרוצה שכזה, עומדת מחשבה ועבודה איכותית, אכפתית ושרותית. חשוב לנו שכל לקוח יהנה מן השירותים אותם אנו מציעים. הלקוחות שלנו הם הפרסום הטוב ביותר עבורנו. הקונים הקבועים שלנו מעידים כאלף עדים כי איתנו תיהנו משרות ניקוי ספות, ריפודים ושטיחים, מקצועי ומוקפד לצד אדיבות ואמינות. אמינות ואחריות
אנו עומדים לשירותכם בכל עניין ובקשה. בדיוק לכן, חשוב לנו לספק עבורכם את השרות הטוב ביותר עם אמינות ואחריות מלאה לכל עבודה. אנו גאים לספק שירותנו עבור ניקוי ספות, שטיחים וריפודים בליווי אחראי ואכפתי של מפקחים עבודה מוסמכים האחראים למיטב השירות והאחריות מאחורי העבודה המבוצעת.
נתקלתם בבעיה? רוצים לשאול עוד משהו? חושבים שקרתה תקלה?
אנו קשובים לרחשי הלקוחות ונענים תמיד בזריזות ובלב חפץ לכל בקשה ועניין. תמיד תגלו שירות מקסימלי ואדיב ומענה לכל שאלה או תקלה.
אצלנו, הלקוחות סמוכים ובטוחים, כי יש מענה לכל פניה. אנו זמינים לשירותכם ושואפים לספק לכם את השרות הטוב ביותר.
פנו אלינו, וקבלו את המענה המהיר לכל שאלה.
אנו גאים לשרת את לקוחותנו במרכז לניקוי ריפודים ושטיחים. כי אנו בטוחים בכך שאצלנו תקבלו שרות מקסים ואדיב לצד מקצועיות בלתי מתפשרת בכל הנוגע עבור ניקוי ספות, ריפודים ושטיחים.
השרות שלנו
אנו מקפידים על חווית לקוח מושלמת. שרות עד הבית ובעיקר, מקצועיות, ידע, ניסיון ואמינות ללא פשרות.

שאלו את הלקוחות שלנו על השרות המקצועי והייחודי שלנו וגלו חווית שרות מקצועית ואמינה.

אנו זמינים ללקוח לכל שאלה ומקפידים על מענה אישי, זמין ואכפתי.

השיטה שלנו
ב'מרכז לניקוי ריפודים ושטיחים', אנו מציגים שיטה יחודית וחדשנית לניקוי שטיחים וריפודים. בשיטה זו, אנו שואבים ויונקים את האבק ולכלוך היבש שהצטבר על גבי המוצר בעזרת מכונות הזרקה ויניקה חדשניות ועוצמתיות. לאחר מכן אנו מחטאים ומקרצפים את הריפודים והשטיחים, תוך שמירה קפדנית על המוצר, בעזרת מכונות ותכשירים איכותיים ומקצועיים.
ולסיום, אנו מנטרלים ריחות רעים מהמוצר ומוסיפים ניחוח בישום עדין ויוקרתי לשירות מושלם.
הציוד והמכשור שלנו
אנו משתמשים במכונות ניקוי,הזרקה ויניקה חיטוי, אידוי מקצועיות ומשוכללות בשירות לניקוי שטיחים וריפודים. הציוד המקצועי שלנו, הוא ממיטב החברות העולמיות בתחום.

תכשירי הניקוי שלנו, הסבונים והקצפים הינם תוצרת ארצות הברית, מקצועיים, איכותיים ויוקרתיים, מיובאים על ידינו מחו"ל ובעלי תו תקן וידידותיים לסביבה.

אנו מתחדשים במכונות ניקוי בהתאם לחידושים העולמיים ומתקדמים כל העת במטרה לתת לכם את השרות הטוב ביותר..

המרכז  לינקוי ריפודים ושטיחים, מתמחה מזה שנים רבות במיטב השירותים עבור ניקוי ספות, שטיחים וריפודים. שנים של ניסיון מקצועי הבנה, ניסיון בשטח ובשוק, הביאו לנו אינספור לקוחות מרוצים. כאשר אנו גאים להוביל את השרותים עבור ניקוי ספות, ריפודים ושטיחים עם מקצועיות וידע רב.

כי הניסיון והוותק שלנו, הם אלו המביאים לכם עבודה מקצועית ומוקפדת והקפדה על כל פרט ופרט בניקיון עבור ניקויון מושלם. את הפרוט המלא על סל השירותים שלנו, תוכלו לראות כאן, ואם נרצה לתמצת, אז הנה, ראו את מעטפת השירותים המובילה שלנו:

קו פתוח
כחלק בלתי נפרד מן השרות שלנו אנו מציגים בפניכם קו פתוח לייעוץ עבור ניקוי ספות,  שטיחים וריפודים. תוכלו להציג בפנינו את כל השאלות והלבטים  שאתם שואלים את עצמכם בכל הנוגע לשירות עבור ניקוי ספות, שטיחים וריפודים. אנו נשתדל ונענה לכם עם הידע המקיף שלנו על מנת שתקבלו בית נקי ומצוחצח ותשובה לכל שאלה.

תוכלו גם לצפות במגוון המאמרים שלנו עבור תחזוק ושמירה על רהיטים וריפודים בבית או במשרד.

אמנת השרות
המרכז לניקוי ריפודים ושטיחים נמנה על חברי אמנת השרות בישראל אמנת השירות היא אגודה שכל החברים בה נמנים על נותני השירות הטובים ביותר.
חברי האגודה מחויבים לחתום על אמנת השירות, על מקצועיותם ואמינותם וכך, הם נמנים על החברים הרשומים באמנת השירות בישראל.

 

צלצל אלינו כעת וקבל הצעת מחיר משתלמת עבורך.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות