התקשר עכשיו

נתקלתם בהצפה בבית, בעסק או במשרד?

כאשר מתרחשת הצפה בבית בעקבות גשם, צינור סדוק, דוד מים שהתפוצץ, ברז דולף או לאחר סתימה בביוב, אנו עלולים לעמוד בפני  מצב לא נעים של הצפה ברחבי הבית או המשרד, כאשר נגרם נזק לריהוט וריפודים שונים: שטיחים וספות ומזרונים. ללא טיפול לאורך זמן, עלולה ההצפה לעוות את הריפודים השונים, לגרום לטחב, רקב לדהייה של המוצרים ואף לריח לא נעים לאורך זמן.

אצלנו, יש פיתרון וטיפול בהצפה  

אצלנו, ב'מרכז לניקוי ריפודים ושטיחים', תקבלו שירות מהיר ומידי עבור טיפול בהצפות, בניסיון, ידע מקצועי ובעיקר במעטפת פתרונות חדשניים עבור טיפול בהצפות. המכונות המקצועיות ותכשירי הניקוי האיכותיים שלנו, ניצבים הכן למצבים אלו, על מנת לטפל בהצפות ולמעט את הנזק שנגרם לריפודים ולשטיחים כתוצאה מההצפה.

בשיטת 'המרכז לניקוי ריפודים ושטיחים', אנו מתמחים עבור טיפול בהצפות ביניקה של המים והנוזלים שהצטברו על הריפודים והשטיחים, יבוש מוחלט של כל פריט בעזרת מכונות יבוש מתקדמות ותכשירים סופגי לחות ומירוק הלכלוך והכתמים שהצטברו.

לסיום הטיפול, אנו מנטרלים ריחות רעים מהשטיחים והריפודים בהזרקה ישירה של מבשמים יוקרתיים ובעלי ניחוח קסום לאורך זמן.

התאמה ומקצועיות

חשוב לדעת:
וודאו, כי מאחורי השירות עבור טיפול בהצפות שהזמנתם,  עומדת חברה מקצועית, בעלת ניסיון וותק  וידע, כמו 'המרכז לניקוי ריפודים ושטיחים'. כל טיפול בריהוט וריפוד, הינו טיפול עדין ומקצועי ויש להתאים את סוג הטיפול לסגנון הריהוט והריפוד, הבד, הצבע ואיכות הפריט.

עם ה'מרכז לניקוי ריפודים ושטיחים', היו בטוחים כי אתם בידים מקצועיות, אמינות, ובעלות מיטב הציוד, המכונות המתקדמות והתכשירים האיכותיים והמוקפדים בכל המדובר בשירות עבור טיפול בהצפות.

צרו קשר 

בשיטת המרכז, תקבלו בגמר טיפול בהצפות ריפוד ושטיחים נקיים, מצוחצחים  ויבשים בעלי ניחוח רענן ונעים.
הצפה? צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר שתתאים לכם לטיפול ביבוש, ניקוי וטיפוח ריפודים ושטיחים.

קטגוריה: שירותים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות