התקשר עכשיו

מי שלא אוכל על הספה, שיקום.
בניגוד ל'פעם', כיום, בחיים המודרנים,  אנו חיים עם אוכל ופעילויות שונות בכל מקום בבית, בעסק או במשרד. משכך, על הריפודים שלנו, על הספה, המזרון או השטיח, מצטברים כתמים רבים: כתמי פרות, כתמי אוכל, כתמי זעה וכתמי שומן. כאשר מדובר בניקוי ריפוד מכתמים, חשוב לנו, ב'מרכז לניקוי ריפודים ושטיחים' למרק ולנקות בצורה מקצועית את הכתמים:

ראשית,אנו מאבחנים את סוג הכתם: האם מדובר בכתם מחומרים טבעיים? מחומרים מלאכותיים? או האם זהו כתם שומני או כתם מתרכובת דביקה?

ורק אז, מחליטים על דרך המירוק הטוב ביותר לריפוד.

כן. כדאי שנדע, חשוב לאבחן את סגנון הכתמים ואופן הטיול בהם, טרם הקרצוף, בצורה מקצועית ויסודית על מנת לקבל טיפול בכתמים יעיל ואיכותי השומר על הריפוד אך מנקה ובעוצמה כל כתם.

טיפול בכתמים
לאחר אבחנת הכתמים וקביעת צורת הטיפול בהם. בשיטת ' המרכז' אנו  שואבים במכונות יניקה מקצועיות תוצרת ארצות הברית את האזור המוכתם להסרת פיח לכלוך יבש ומוסיפים שימוש במכונות המחטאות בקיטור מדוד את הריפוד ובכך מפרקות את הרכב הכתם וגורמות לכתמים שונים להיעלם.

כעת, אנו מקרצפים עם תכשירים איכותיים ומתקדמים בעלי תו תקן את האיזור המוכתם בהתאמה לאיבחון של כל פריט כאשר ישנם חומרים על בסיס ממיסי שומנים וישנם תכשירים המפרקים את הכתם בעוצמה נמוכה יותר.

עבורכם, הרכב התכשירים הנרחב שלנו, הם ברמה הגבוהה ביותר בשוק, בעלי תו תקן, ידידותים לסביבה ומיובאים על ידינו מארצות הברית.

כדאי לדעת: למה חשובה חברה מקצועית עבור טיפול בכתמים?
כאשר מסירים כתמים מריפוד או משטיחים, על מנת לא לפגום במרקמו העדין של הריפוד, חשוב שנקפיד להזמין שירות מחברה מקצועית ואמינה כמו 'המרכז לניקוי ריפודים ושטיחים', בעלת ותק, ניסיון וידע מקצועי בתחום.

חברת 'המרכז לניקוי ריפודים ושטיחים' אמונה על שירות מסור, ומקצועי עבור טיפול בכתמים מקצועי ומוקפד.

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור טיפול בכתמים.

קטגוריה: שירותים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות