התקשר עכשיו

שרפה או הצפה לצערנו, הם לא רק קירות מפוייחים.

כאשר מתרחשת דלקה או הצפה, ברוב המקרים,  הדלקה היא זו שאף גוררת אחריה פיזור חומרים מדכאי בעירה ונוזלים שונים כך שברור לכולנו  שנגרם נזק פנימי רב לקירות הבית, לרהיטים המרופדים ולשטיחים. הפיח, העשן והרטיבות חודרים לריפודים ולשטיחים, וגורמים לעובש לצד לכלוך וריחות לא נעימים.

במצב זה, חשוב למהר ולקבל שירות עבור טיפול  בנזקי אש ומים, במקצועיות ובמסירות , על מנת לייבש ולנקות את הריהוט, השטיחים והריפוד הקיים, לצד החזרת הברק והריח הנעים כמובן.

אצלנו, ב'מרכז לניקוי שטיחים וריפודים', מתמקצעים באופן מיוחד בטיפול בנזקי אש ומים. בטיפול מקצועי ומסור,  במקצועיות, ניסיון והבנה בתחום. תקבלו את השטיחים, הריפודים והמזרונים בביתכם  רעננים ומצוחצחים, מלאי צבע וברק.

השיטה שלנו עבור טיפול בנזקי אש ומים
בשיטה שלנו, שיטת ה'מרכזלניקוי ריפודים ושטיחים' לניקוי וטיפול בנזקי אש ומים, אנו יונקים את המים, האבק והפיח שהצטברו על גבי המוצר בעקבות נזקי אש ומים, בעזרת מכונות מיקצועיות ועוצמתיות, תוצרת ארצות הברית.

לאחר מכן, אנו מחטאים במכונות קיטור והזרקה ומקרצפים את הפריט עד להסרת הכתמים והלכלוך ולסיום, אנו מיבשים את הפריט ומזריקים מנטרלי ריחות רעים בתוספת בישום עדין ויוקרתי למוצר.

כך בשיטת 'המרכז', תקבלו טיפול בנזקי אש ומים, מקצועי ומתקדם, שיחזיר את הברק והניחוח הנעים לשטיחים, לריפודים ולמזרונים.

טיפול מהיר וכמה שיותר
בטיפול בנזקי אש ומים, חשוב לטפל ברגע הקרוב ביותר לנזק שנגרם לריהוט והריפוד. זאת, על מנת לא לגרום לריקבון פנימי ולריח אופיני לאורך זמן, כתוצאה מהנוזלים והפיח שחודרים אל תוך הריפוד והשטיחים.

אנו במרכז לניקוי ריפודים ושטיחים, מקפידים על שירות מקצועי בעל ניסיון וותק ,לצד שירות אישי, מסור ואמין.

 התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת עבור טיפול בנזקי אש ומים.

קטגוריה: שירותים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות