התקשר עכשיו

הריחות, הם חלק בלתי נפרד מחיינו.

ומשכך, פעמים רבות מצטברים על ריפודים, שטיחים ומזרונים בבית או במשרד, ריחות שונים ולא תמיד נעימים. הריחות חודרים פנימה אל עומק הסיבים וגורמים לריח אופיני: נוזלים ומשקאות שחדרו, ריח עשן סיגריות, ריח שריפות, ריחות של חית מחמד ועוד.

האם יש דרך לטפל בריחות אלו?
התשובה חיובית בהחלט.
עם ה'מרכז לניקוי ריפודים ושטיחים', תוכלו לקבל טיפול בריחות, מקצועי ויסודי שינטרל את הריחות הלא נעימים ויותיר בביתכם ניחוח רענן ומבושם.

למה חשוב לטפל בריחות ומהר?
ריח שהצטבר בריפוד, עם חלוף הזמן מתקבע יותר ויותר.

לפיכך, אם אתם מעונינים בשירות לנטרון ריחות, בריפודים, שטיחים ומזרונים, חשוב שתעשו זאת בהקדם האפשרי, על מנת למנוע את היטמעות הריח בשטיח, בריפוד או במזרון.

הטיפול שלנו בריחות
במרכז לניקוי ריפודים ושטיחים  אמונים על טיפול בריחות במקצועיות ואמינות. תחילה, אנו גם יונקים את האבק וגרגירי הלכלוך שהצטברו בריפוד או בשטיח. (האבק, הוא זה המאכלס בתוכו את תמצות הריחות הלא נעימים).

לאחר מכן, אנו מחטאים את המוצר בעזרת מכונות קיטור לחיטוי ואידוי מקצועי, מתקדם ועוצמתי. החיטוי, מחסל את הבקטריות, מפרק את הרכבי הריחות ומונע אותן במידה רבה. כעת, אנו מקרצפים כתמים על גבי הריפוד והשטיח מנת להסיר מוקדי ריח.

לאחר מכן, אנו מזריקים בעזרת מכונות הזרקה חומרים מחטאים ועוצמתיים המנטרלים את הריחות הרעים ולסיום, אנו מזריקים בישום יוקרתי ונעים, בעל ניחוח קסום, להשלמת האווירה

טיפול בריחות  זה 'המרכז לניקוי ריפודים ושטיחים'
אנו ב'מרכז לניקוי ריפודים ושטיחים' מתמקצעים משנת 2011 במעטפת רחבה של שירותים בתחום, ציוד מתקדם, שירות אמין ומסור ומענה לכל שאלה.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור טיפול בריחות.

קטגוריה: שירותים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות