התקשר עכשיו

מפתיע להתוודע לכך,
על המזרונים אנו מבלים כשליש מחייינו בשינה ובפעילות.
משכך, במשך הזמן מצתברים כתמים, לכלוך, אבק וזיעה על המזרונים שלנו.
כי מזרונים , כמו כל פריט מרופד בבית, ובמיוחד,  נדרשים מידי תקופה לניקוי עמוק ומרענן ואנו במרכז לנקוי ריפודים ושטיחים, מתמחים עבורכם בניקוי מזרונים בשיטה יחודית ומקצועית מבית "המרכז'.

למה צריך ניקוי מזרונים
למרות שאנו מקפידים לכסות את המזרון בציפית נעימה ומגנת לעיתים אנו מגלים שהמזרון, אממ… לא ממש נקי. וכמובן קרדית האבק שניזונה מקשקשי העור שלנו שנושרים מהגוף תוך כדי השינה.

בדיוק למקרים כאלו,מחכה לכם שירות ניקוי מזרונים שלנו, מקצועי ומטפח, עד הבית,  כך שתקבלו מזרון נקי, נעים ומדיף ניחוח קסום.

ישנם תמיד שלושה סוגי לכלוך עיקריים- הסוג הראשון הוא הלכלוך החיצוני המוצק שאינו מתפרק במים כמו, חול, אבק,שערות. סוג הלכלוך השני הוא, כתמים למיניהם אשר לפעמים כבר הופכים לחלק מהסיבים כמו כתמי אוכל, ונוזלים שונים. סוג הלכלוך השלישי הוא יהיה הלכלוך הכללי, שומן גוף,זיעה, והשימוש היום יומי שלנו במוצר אשר גורם לשכבת לכלוך אפרורית וכתמי אבק.

השיטה שלנו עבור נקוי מזרונים
בנקוי מזרונים בשיטת ה'מרכז', אנו יונקים תחילה את האבק וגרגירי לכלוך שהצטברו, בעזרת מכונות שאיבה, קיטור ויניקה עוצמתיות, לאחר מכן אנו מנקים ומחטאים בעדינות וביסודיות, בעזרת תכשירים ממיסים, את הכתמים שהצטברו על גבי המזרון, ולאחר מכן עובדים עם מכונת הזרקה יניקה, ולסיום אנו מנטרלים ריחות רעים מהמזרון בעזרת תכשיריים יחודיים המותירים ניחוח נעים ורענן.

סוגי מזרונים
עוד טרם שירות ניקוי מזרונים, חשוב לאבחן ולהבחין בין סוגי המזרונים, החברות השונות והריפודים המגוונים, המצפים את המזרונים. לכל מזרון, יש דרך יחודית משלה לטיפוח, טיפול וניקוי המזרון בהתאמה לסגנונו ואיכותו.

אנו במרכז לנקוי שטיחים וריפודים, מתמקצעים כחלק משיטת "המרכז" לניקוי מזרונים, באבחון והתאמת סגנון הנקוי למזרון.

חשוב לדעת
כשאנו מחפשים ניקוי מזרונים אנו מעונינים בנקוי בחומרים ידידותיים לסביבה ובעלי ניחוח נעים.

אנו במרכז לניקוי ריפודים ושטיחים, מצטיידים בתכשירי ניקוי בעלי תו תקן בלבד, על מנת שתישנו טוב גם על המזרון המקורצף. יחד עם זאת, אנו מקפידים להותיר ניחוח נעים ורענן במזרון, כדי שתהנו משירות ניקוי המזרונים בצורה המיטבית .

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור שירות ניקוי מזרונים

קטגוריה: שירותים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות