התקשר עכשיו

רוצים לנקות את ספות הבד שלכם?

הכירו את השיטות הייחודיות שלנו עבור ניקוי ספות בד ב'מרכז לניקוי ריפודים ושטיחים'.

אם לרשותכם ספות בד, בוודאי שמתם לב לכך, שלאחר תקופת זמן של שימוש בספה מצטברים על הספה כתמים שונים: כתמי ושמן, אוכל ואבק. הדבר קורה באופן טבעי משימוש סביר, כאשר לכך נועדה הספה. ישנם תמיד שלושה סוגי לכלוך עיקריים- הסוג הראשון הוא הלכלוך החיצוני המוצק שאינו מתפרק במים כמו, חול, אבק,שערות. סוג הלכלוך השני הוא, כתמים למיניהם אשר לפעמים כבר הופכים לחלק מהסיבים כמו כתמי אוכל, ונוזלים שונים. סוג הלכלוך השלישי הוא יהיה הלכלוך הכללי, שומן גוף,זיעה, והשימוש היום יומי שלנו במוצר אשר גורם לשכבת לכלוך אפרורית וכתמי אבק. אולם אם אתם רוצים להחזיר את נראות הספה למיטבה, לכו על הבטוח והמקצועי ביותר, הזמינו אצלנו את השירות עבור ניקוי ספות בד. כאשר תקבלו את שירות ניקוי ספות שלנו, תגלו ספה יפיפייה מתנוססת לתפארה בביתכם. מעבר לשיטת הניקוי הייחודית שלנו עליה תוכלו לקרוא כאן על השיטה הייחודית ל'מרכז לניקוי ריפודים ושטיחים'. הפעם רצינו לספר לכם על המכונות איתם אנו עובדים עבור ניקוי ספות בד.

מכונת יניקה והזרקה

מכונת היניקה והזרקה היא מכונה בעלת כמה אפשרויות טכנולוגיות מופלאות לפעולות ניקיון. את המכונות יבאנו מארצות הברית במטרה להעניק שירות ייחודי ועוצמתי גם לכם. במכונת היניקה והזרקה תקבלו הזרקה של קיטור ותכשירי ניקוי מותאמים, הישר לסיבי הבד בספה. בעוצמה מדודה ואפקטיבית. ניקוי שכזה, מפרק את הלכלוך והריחות הרעים, מחטא את סיבי הבד.

לאחר מכן מתרחשת יניקה עוצמתית של הנוזלים, האדים, והתכשירים על ידי המכשיר,  ובכך מוענק לספה שלכם ניקוי עוצמתי וייחודי. עד לסיבי הבד העמוקים ביותר, מה שיגרום לספה להיות נקיה יותר ולנטרל את הריחות הרעים שהצטברו בספה. לאחר ניקוי עם מכונת היניקה-הזרקה שלנו תקבלו ספה מצוחצחת וריחנית עם שובל קסום של ניחוח יוקרתי.  אנו גם מעניקים בגמר הניקוי בישום עדין ואיכותי לספה, ומייבשים את המוצר באמצעות מפוח אוויר מיוחד.

רוצים גם אתם להינות משיטות הניקוי הייחודיות שלנו לספת בד?

התקשר אלינו עוד היום וקבלו ייעוץ חינם בביתכם והצעת מחיר משתלמת עבור ניקוי ספות בד.

קטגוריה: שירותים

הוסף תגובה

הדואר האלקטרוני שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים*

שינוי גודל גופנים
ניגודיות