התקשר עכשיו

 

"על הספה, אנו חיים"
כך,אומר המשפט הידוע, ולא לחינם, על הספה אנחנו אוכלים, מארחים, צופים, ישנים, עובדים על המחשב, ומה לא?

כך, הספה היפיפיה שלנו, מקבלת המוני פיסות לכלוך ואבק, כאשר היופי והנחות מתעמעמים עם השנים. ישנם תמיד שלושה סוגי לכלוך עיקריים- הסוג הראשון הוא הלכלוך החיצוני המוצק שאינו מתפרק במים כמו, חול, אבק,שערות. סוג הלכלוך השני הוא, כתמים למיניהם אשר לפעמים כבר הופכים לחלק מהסיבים כמו כתמי אוכל, ונוזלים שונים. סוג הלכלוך השלישי הוא יהיה הלכלוך הכללי, שומן גוף,זיעה, והשימוש היום יומי שלנו במוצר אשר גורם לשכבת לכלוך אפרורית וכתמי אבק. אם גם אתם, רוצים לקבל ספה מחודשת, מבהיקה ביופיה ובעלת ניחוח ניקיון נעים, פנו אלינו וקבלו את השירות הטוב ביותר עבור ניקוי ספות. אנו, במרכז לנקוי ריפודים ושטיחים, בשיטה יחודית ומקצועית עם המכשור המתקדם והמקצועי בתחום, יחזירו לכם ספה מצוחצחת ומבהיקה.

ניקוי ספות בד
ספות בד, לעומת ספות עור, סופחות לכלוך רב יחסית.

יחד עם זאת, כיום ישנם סוגי בדים שונים, אליהם מותאם הליך ניקוי הספות בהתאם לסגנון הבד, מרקמו, עיצובו ואיכותו. הליך זה של אבחנת סגנון הריפוד, הוא בסיסי בעבודה מקצועית, על מנת להתאים את הטיפול היחודי לכל בד, כך שלא יפגם ריפוד הספה.

בדים מחומרים טבעיים כמו כותנה למשל – בדים אלו סופחים מהר מאד אבק וכתמים, ולכן אנו נמליץ למשתמשים המעונינים במראה יחודי וטבעי לצד היכולות לשמור על הספות מראה הספות.

בדים מחומרים סיטטטים, כמו מיקרו פייבר – בדים אלו המפותחים בשיטות טכנולוגיות, מונעים הידבקות כתמים ומומלצים על ידנו למשפחות מרובות פעילות.

ריפודיים מעורבים – אלו בדים יקרים יותר, המומלצים למראה מרשים מחד, יחד עם פעילות רבה.

אנו במרכז לניקוי ריפודים ושטיחים, מתמחים בנקוי כל סוגי הספות. כי אצלנו, בשיטת "המרכז" תקבלו את ניקוי הספות הטוב ביותר עבורכם. מקצועי. עוצמתי עם שובל של בישום איכותי לאורך זמן.

השרות שלנו עבור נקוי ספות

למרכז לניקוי שטיחים וריפודים, ישנה שיטה יחודית ומהפכנית לנקוי ספות. צפו כאן, על שיטת הנקוי שלנו.

התקשרו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור נקוי ספות.

תחזוקת ספות

סוגי ספות בד

קטגוריה: שירותים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות