התקשר עכשיו

   1700-700-225

   whatsapp-055-664-5738

ספת עור, היא רהיט של יופי ונוחות.

על ספת העור היפיפיה הזו אנו גם חיים, נושמים ופועלים, מה שגורם לכך שספות עור שלנו סופחות לכלוך רב כמו כתמי קפה, אבק וזיעה יחד עם פרורי מאכל שונים. כך, במשך הזמן גם ספת העור היפיפיה שקנינו, מאבדת מזוהרה.

אנו, במרכז ניקוי ריפודים ושטיחים, מציעים לכם שירות עבור ניקוי ספות עור. אצלנו, גם תקבלו שירות מוקפד ומיקצועי לניקוי ספות עור, המותאם לסוג העור, בשיטת "המרכז".

למה נדרש ניקוי לספת עור בצורה מיוחדת?
עור הוא ריפוד טבעי מן החי הדורש טיפול עדין וממוקד לניקיונו מחד, ושימון ותחזוק ההולם ספות עור, מאידך.

ישנם סוגי עורות רבים המיועדים לריפוד ספות עור, אך הטיפול בהם צריך להיעשות במומחיות הנדרשת לכל סוג עור ובהתאמה מירבית, מקצועית  וזהירה בהתאמת טיפול הניקוי הנדרש כשמדובר על ניקוי ספות עור.

מה מיוחד בספת עור?
ספות עור הן מרשימות ומלאות חן, אך בכל המדובר בניקוי ספות עור, אנו מגלים כי ספות עור, הוכתמו במהלך הזמן ואיבדו מזוהרם הטבעי ועשוייות  לספוח שומן ולכלוך.

לכן, כשאתם מעונינים להזמין שרות עבור ניקוי ספות עור, חשוב להקפיד על ניקוי ספות עור המותאם במדוייק לסוג העור וסגנונו.

השיטה שלנו עבור נקוי ספות עור
אנו בשיטת "המרכז", מקפידים על החדרת חומר מגן בתהליך הניקוי. חומר מגן זה, שומר על טיב  העור ועל איכותו ומגן עליו אף מפני נזקי הזמן.

עם זאת, אנו שואבים ומחטאים בעדינות את ריפוד העור בעזרת חומרים מותאמים לסוג העור, לאחר מכן, אנו ממרקים בעדינות את שכבת הלכלוך שהצטברה על גבי ספת העור ומוציאים את שכבת הלכלוך ולסיום, אנו מוסיפים תהליך לנטרול ריחות רעים המותיר ניחוח בישום יוקרתי לאורך זמן.

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעה מתאימה עבור ניקוי ספות עור בשיטת "המרכז'.

קטגוריה: שירותים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות