התקשר עכשיו

 

 אנו מהמקצוענים ומהמומחים בארץ בניקוי שטיחים מקיר לקיר, פגישת   יעוץ חינם.

שטיחים מקיר לקיר? סימן שאתה משקיען.
שטיחים מקיר לקיר, הם סימן לאנשים משקיענים והם, מצפים ביופי והדר מרשים את קירות המשרד או הבית שלנו.

אך, יחד עם זאת, שטיחים מקיר לקיר סופחים אבק רב, פיח וריחות שונים כמו: ריח בישול, ריח עישון, וריחות אחרים. כמו כן, לעתים, בעקבות עישון סיגרים או הדלקת נרות בחלל החדר, המצופה שטיחים מקיר לקיר, מצטבר פיח רב בעומק סיבי השטיח.

יתירה מכך, באבק המצטבר בשטיחים מקיר לקיר, ללא ניקוי קבוע,  עלול לשכון חרק בשם 'קרדית האבק', כאשר ישנם אנשים הרגישים להימצאו של חרק זה והוא עלול להזיק להם, זאת בנוסף לכך שהשטיחים מאבדים את צבעם ודוהים,ללא ניקוי קבוע.

פיח מצטבר בשטיחים מקיר לקיר, ללא ניקוי, עלול להוות לעתים נזק בריאותי לשוהים בחדר.  חשוב שנדע גם, כי הריחות המצטברים בשטיחים מקיר לקיר מהווים ריח אופיני, אשר לא תמיד ינעם למבקרים. אם כן, חשוב לכולנו להזמין שירות ניקוי שטיחים מקיר לקיר מידי תקופה,  על מנת להינות משטיחים מקיר לקיר בוודאות בטוחה וזוהרת.

על מה חשוב להקפיד
חשוב לאבחן את סגנון השטיח מקיר לקיר, על מנת להתאים עבורו את שירות הניקוי בהתאמה מירבית לצבע, לאיכות ולאורך הסיבים של השטיח. זאת, על מנת שהשטיח לא יהרס וידהה ואף ישופר, על ידי תהליך ניקוי שטיחים מקיר לקיר.

אם כן, בהזמנת שרות עבור נקוי שטיחים מקיר לקיר, חשוב להקפיד להזמין חברה מקצועית ובעלת ניסיון והבנה בתחום, כמונו, במרכז לניקוי ריפודים ושטיחים.

קצת על השרות שלנו


במרכז לניקוי ריפודים ושטיחים מתמקצעים ומתמחים בשירות ניקוי שטיחים מקיר לקיר.

אנו נגיע אליכם לבית או למשרד, נאבחן את השטיחים ואת דרך הטיפול בהם ונציע עבורכם שירות נקוי שטיחים מקיר לקיר, במקצועיות ויחס אישי ושירותי.

התקשרו אלינו עוד היום, לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבורך לשירות נקוי שטיחים מקיר לקיר.

קטגוריה: שירותים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות