התקשר עכשיו

שטיחי כרמל-

שטיחי כרמל הוקמה ב1960 ונחשבת מזה שנים רבות ליצרנית ולמשווקת שטיחים הגדולה ביותר בישראל. כמו כן מדובר בחברה אשר עיצוביה זוכים לביקורות חיוביות בכל העולם, בגלל מקוריותם וייחודם. החברה משתמשת בטכנולוגיות ובאיכות חומרים שמוכרים בכל העולם ונחשבים מחמירים מאוד בתקן הבינלאומי. כל זה הופך את שטיחי כרמל להרבה יותר מחברה אלא לחברה מובילה, שמגיעה לכל סלון בארץ ובעולם.

שטיחי כרמל מחזיקים בשני מפעלים, בהם עוסקים העובדים באריגה ובייצור שטיחים מקיר לקיר. שטיחים אלו משרתים אלפי אנשים בבתים ובמשרדים השונים.  מפעלי החברה עובדים בצורה מתקדמת ביותר, הן באופי הניהול שלהן והן בדרכי העיצוב של השטיחים. כל אלו מאפשרים לחברה להוציא לאור מוצרים בדגמים שונים, הן דגמים אופנתיים שמתאימים להווה והן דגמים קלאסיים שמזכירים את הטעם של פעם.  עיצובים אלו, החדשנות והאיכות שלהם, הפכו את שטיחי כרמל לחברה שמעטות החברות שמסוגלות להגיע לרמתה והרבה אנשים רוצים להנאות מהחפצים שלה.

כיום מייצאת שטיחי כרמל כמעט חמישים אחוז מהתוצרת שלה. הייצוא מתבצע לארה"ב, יפן, קנדה, סין, אוסטרליה ואירופה.

 ניקוי שטיחים באמצעות שואב האבק ישמור על ניקיון השטיח, אך לא תמיד זה מספיק. אחת לשנה, בממוצע, יש צורך בניקוי שטיחים מקצועי. בחברת אומן מתמחים שניקוי מותאם לשטיחי כרמל.

רק חברת ניקוי שיש לה ניסיון וידע בשטיחי כרמל תדע לתת את המענה הנכון בניקוי שטיח כרמל, בלי לפגוע בשטיח.

יש להבחין בין שטיחי כרמל המיוצרים באריגת מכונה לבין שטיחים הארוגים באריגה ידנית, על מנת להתאים ניקוי נכון ומתאים.

תחזוקה וניקוי שטיחי כרמל – 

 אפשר להשתמש במברשת או במטאטא בעלי סיבים רכים. אפשר גם להשתמש בשואב אבק, אך בעוצמה נמוכה וללא מברשת מסתובבת כדי למנוע שחיקה. בעת ניקוי השטיח אין לשאוב את הפרנזים. שאיבת הפרנזים עלולה לפגוע בהם.

יש לבצע את שאיבת השטיח לכיוון נטיית הסיבים.

אחת לחודש מומלץ להפוך את השטיח ולדרוך עליו. הדריכה גורמת לאבק ולחות שהצטברו בין סיבי השטיח לצאת החוצה. זוהי דרך בטוחה לניקוי האבק בלי לפגוע בסיבי השטיח. בסוף היום אפשר לשאוב בעדינות את השטיח.

אם השטיח נרטב, אל תייבשו אותו באמצעות מכשיר עם חום גלוי כמו לדוגמה פן ועוד. אפשר לייבש באוויר פתוח לא באור השמש.

כתמים טריים נסו להסיר באמצעות נייר סופג טבול במים מדוללים בחומץ לבן או סודה לשתייה. אל תשפשפו את הכתם, הניחו עליו את הנייר וספגו את הכתם, אפשר גם עם מגבון לח.

חברת אומן בעלת ידע וניסיון בניקוי שטיחי כרמל מכל הסוגים השונים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות