התקשר עכשיו

שטיח שאגי- ישנם שני סוגי שטיחי שאגי נפוצים- שאגי שנעשה באריגת מכונה, ושאגי שנעשה בעבודה ידנית. סוגי הסיבים שמהם מיוצר השאגי רבים ומגוונים. שטיחי השאגי דיי נפוצים בישראל וזאת בגלל המחיר היחסית זול שלהם, והמראה החמים והמרקם הנעים שלהם. אבל אם זאת מי שיש ברשותו שטיח שאגי יודע שהתחזוקה שלהם קשה יותר משטיחים אחרים, וזאת מכוון אורך הסיבים והצפיפות של שטיח השאגי, מומלץ לנער את השאגי לכל הפחות פעם בחודש, תופתעו לגלות כמה לכלוך ולעיתים חפצים הוא בלע, בנוסף מומלץ לשאוב בשואב חזק ועוצמתי, שואב סטנדרטי פשוט לא יעשה את העבודה.

שטיח שאגי עבודת יד בדרך כלל פחות עמיד משטיח שאגי שנעשה בעבודת מכונה והניקוי שלו מצריך צומת לב מיוחדת וזהירות. שטיחי שאגי שנעשו בעבודת מכונה חזקים ועמידים יותר וגם קלים יותר לניקוי.

האיכות של השטיח נמדדת לפי צפיפות השטיח, לעיתים כתוב על גב השטיח את צפיפות הסיבים שלו, שטיח בעל צפיפות גבוהה נחשב לשטיח באיכות טובה. שטיחי שאגי שעשויים מסיבים טבעיים ארוגים בצפיפות גבוהה יותר עם אורך סיבים קצר יותר מה שגורם לשטיח להיות חזק ועמיד יותר.

שטיחי שאגי לא איכותיים עלולים לאבד שערות מה שגורם לקרחות בשטיח.

תחזוקת שטיח שאגי-

  1. שאיבת השטיח – שאבו לכל הפחות פעם בשבוע את השטיח שואב אבק סטנדרטי לא יספיק בגלל שערותיו הארוכות ועומק השטיח, לכן מומלץ להשתמש בשואב אבק תעשייתי חזק.
  2. ניעור והפיכת השטיח – נערו בזהירות את השטיח עדיף להיעזר בעוד אדם או יותר.
  3. ניקוי כתמים משטיח שאגי – הטיפול הראשוני הכי טוב בכתמים טריים הוא פשוט לקחת מגבון לח ולספוג את הלכלוך כמה שאפשר יש כתמים שרצוי לא לשפשף כלל. כתמים ולכלוך בשטיחים שעשויים מסיבים טבעיים תמיד קשים יותר להורדה מכוון שהכתם נטמע בסיב כאילו חלק מהם, לעומת זאת שטיחים העשויים מחומרים סינתטיים קלים יותר להורדת כתמים ובכלל ניקוי. תמיד חשוב להגיב במקרה שנשפך משהו על השטיח כמה שיותר מהר.

ניקוי שטיחים מקצועי–  עם שירות עבור ניקוי שטיחים במרכז לניקוי ריפודים ושטיחים, תקבלו שטיחים מבהיקים, מנוקים מאבק, לכלוך וכתמים שהצטברו, מנוטרלים מריחות רעים ובעלי ריח נעים ומבושם.

חשוב לנו
כשמדובר עם ניקוי שטיחים חשוב לשים לב למקצועיות בשמירה על המוצר העובר תהליך נקוי, יחד עם שמירה על איכות הסביבה, בחומרים איכותיים בתקנים בין לאומיים, שאינם מזיקים לבריאות שלנו ולסביבה. דרגת הקושי המכונות המנקות את השטיחים מותאמת לגיל השטיח. שטיחים ישנים עוברים תהליך ניקוי ידני, תוך שמירה על צבעו של השטיח, באמצעות שימוש בחומרים מותאמים שטיחים שצבעיהם אינם יציבים עוברים הליך של ניקוי יבש. שטיחים שעוברים ניקוי בלבד, ממשיכים לביקורת איכות, ולאחר מכן להברשה ואריזה.

אנו שמחים לעמוד לרשותכם בקו הפתוח שלנו בכל שאלה, ומעניקים הכוונה וייעוץ ללא עלות.

פנה אלינו היום לקבלת הצעה משתלמת עבור ניקוי שטיחים ניידים

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות