התקשר עכשיו

השטיח הנקי אומר לי: דרוך עלי.
אם גם אתם נהנים מיופים של שטיחים בבית או במשרד, שטיחים נידים או שטיחים הפרושים לקיר לקיר, אנו ב'מרכז לניקוי ריפודים ושטיחים', המתמחים בניקוי וטיפוח שטיחים, ריפודים, ספות ומזרונים, מזמינים אתכם לסקירה קצרה לטיפוח ותחזוקת שטיחים, על מנת שתדעו להינות מהטוב ביותר בשטיחים יפים ומתוחזקים.

הפוך על הפוך
אחת לחודש היפכו את השטיח על פניו, נערו אותו קלות ודירכו עליו בעודו הפוך. פעולה זו, תגרום ללכלוך העמוק בשטיח ולאבק שהצטבר בסיביו העמוקים, להשתחרר.

משנים כיוון
אחת לתקופה, שנו את כיוונו של השטיח.

כך לדוגמא, אם עד היום פרשתם את השטיח במרכז הסלון, כעת, סובבו אותו ב180 מעלות כך שהמקום בו דרכתם על השטיח כשנכנסתם לסלון, יהיה כעת בסופו. פעולה זו תיטיב לשמור על סיבי השטיח בצורה אחידה, כך שסיביו יהיו מוטים באופן אחיד.

ניקוי תקופתי
אחת לחצי שנה, הזמינו שירות מקצועי ואיכותי עבור תחזוקת שטיחים וניקוי שטיחים במרכז מקצועי ומוסמך כמו המרכז לניקוי ריפודים ושטיחים.

על ידי ניקוי תקופתי, תקבלו שטיחים מתוחזקים ונעימים לדריכה, ללא ריחות לוואי ובנוסף, תקבלו גם  מראה בוהק ושמור וניחוח מבושם, עבור תחזוקת שטיחים.

ספיגת משקאות
כשאנו מגלים משקה כל שהוא על השטיח, קפה, נוזל ניקוי או כל משקה אחר, עלינו ליטול, במהירות האפשרית, מטלית או ממחטה ולספוג את המשקה שנזל. פעולה זו, תמנע משארית הנוזלים להיספג בשטיח ותשמור על השטיח טוב יותר.

שאבו אותי
שאבו את השטיח אחת לשבוע בשואב אבק. כך תמנע חדירה ממושכת של אבק לסיביו העמוקים של השטיח.

חשוב לדעת
כשמדובר על תחזוקת שטיחים, חשוב להקפיד בכל פעולה להתאים את הליך הניקוי  לסגנונו, צבעו ואיכותו של השטיח. זאת על מנת שהליך הניקוי לא יגרום לדהייה, ל'קרחות' או להתפוררות השטיח.

עבור תחזוקת שטיחים, ניקוי שטיחים ניידים או ניקוי שטיחים מקיר לקיר, בידע מקצועי והתאמה מושלמת, פנו אלינו עוד היום, לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבורכם.

קטגוריה: מאמרים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות